PLATFORMA MË E MADHE NË DIASPORË

Jemi në të gjitha ekranet tuaja

ÇKA OFRON KnaQu IPTV?

Përmes #KnaQu IPTV #Digitalb dhe #Tring si dhe Top Channel, TV Klan, KlanKs, KTV, Vizion+, RTK, RTV21, AlsatM, të gjitha ligat e futbollit si dhe mbi 10,000 Filma më të mirë në HD. Porosite, provoje pastaj Ju mirepresim #KnaQu IPTV
KnaQu IPTV Lista e Programave

https://xtream-editor.com/en/epg

Facebook: Inbox
TEL: +389 70 255 514
Viber: +389 70 255 514
Sherbimi për klient 24/7 . Online support . Ju Mirpresim
Oferta per :
1 Muaj = 10 Euro
3 Muaj = 30 Euro
6 Muaj = 60 Euro
12 Muaj =100 Euro
(Menyrat e Pageses)
WesterUnion , MoneyGram , RiaTransfer .

 

Super Oferta me +9600 Kanale HD & mbi 10,000+ filma ne Videotheke me 1 Vite abonim €100

Test 24H per te gjith!
Mundesia e abonueseve aktual te riabonohen me ket Ofert.

Sport të gjitha ligat , Filma ,Videothek Kanle shqiptare ,ndërkombëtare , kanale për të rritur e shum te tjera.

1 Vit Abonim €100
6 Muaj Abonim €60
3 Muaj Abonim €30
1 Muaj Abonim €10

Atëher Nxitooo.

Keni SMART TV, ju mund te keni mbi 7600 kanale Shqiptar e Sporti vetem per €100 per gjithe Vitin.

MXQ PRO 4K & Nje vite Abonim €150

 

350+ TV KANALE SHQIPTARE, INTERNACIONALE DHE TË GJITHA LIGAT E FUTBOLLIT

Platforma më e madhe e diasporës. Bëhu pjesë e dhjetra mijëra teleshikuesve.

Përmes KnaQu IPTV (powered by Android TV) ju mund të ndiqni të gjitha platformat dhe kanalet shqiptare, si: TRING, *DIGITALB, *RTV21, Paketën e plotë sportive, kanale *internacionale, të gjitha këto ju mundësohen përmes qindra aplikacioneve të ndryshme në Google Play.

*KnaQu IPTV nuk merr përgjegjësi për programacion që mundësohet përmes palëve të treta.

10,000+ FILMA NË ONDEMAND. KINEMAJA E VËRTETË NË SHTËPINË TUAJ

KnaQu IPTV ju sjell mijëra tituj OnDemand të filmave, serialeve, muzikës, filmave vizatimor Shqiptar dhe filmave të Hollywood-it, krejtësisht FALAS.

Platforma e re AndroidTV, ju mundëson përdorimin e aplikacioneve të mirënjohura, siq janë: ShowBox, AlbAppTV, KODI, Netflix, HBO Go, Crackle, YouTube, etj.

KONTAKTI

NUMRAT E TELEFONIT

Për t'u abonuar në KnaQu IPTV apo kërkuar ndihmë teknike, mund të na thirrni në numrat e më poshtëm:

Facebook: Mesazh privat

TEL: +389 70 255 514
Viber +389 70 255 514
Whatsapp +389 70 255 514

Sherbimi për klient 24/7 . Online support . Ju Mirpresim

***Për t'u bërë distributorë, ju lutemi na shkruani në emailin info@knaqu.ch apo në Facebook.EMAIL

Sygjerimet, vërejtjet, ankesat apo lavdatat tuaja jane të mirëseardhura për ne. Për të gjitha këto ju lutemi na shkruani në emailin info@knaqu.ch e ne do ju përgjigjemi mbrapa sa më shpejtë që të jetë e mundur.

CHAT

Komuniko LIVE me operatorët tanë

Pajisjet

Për ta shikuar shërbimin e KnaQUIPTV, ju duhet të keni pajisjen ku mund ta instaloni aplikacioniet si Smart IPTV, SS IPTV ose Perfect Player IPTV. Pajisja mund të jetë resiver apo tablet, por duhet të ketë sistemin Android 4.1 (ose më të ri) dhe të ketë 1 GB RAM memorje (ose më shumë).

Resiverët

Para se të paguani shërbimin e KnaQuIPTV, paraprakisht duhet të keni resiver ose ndonjë lloj të smart TV që mund të instaloni aplikacione. Resiverët e listuar më poshtë janë vetëm për informacion dhe orientim që të ndihmojmë klientët në blerjen e resiverit kompatibil. Të gjitha pajisjet e listuara janë testuar dhe verifikuar që punojnë me shërbimin e KnaQuIPTV.

Mag 254 Android Box MXQ Pro 4K Android Box T98 4K

Jemi në të gjitha ekranet tuaja

 

3 muaj - 30€ 6 muaj - 60€ 12 muaj - 100€

20 Kanale për Fëmijë

FILMA TË DUBLUAR DHE ME TITRA SHQIP

Ruajtja e gjuhës dhe traditave

KnaQu IPTV , me transmetimet e veta cilësore, është bërë një mjet lehtësues për dëgjuesit shqiptarë ne Amerikë dhe Kanada, që të mos harrojnë gjuhën kombëtare, gjuhën shqipe. Dhe madje edhe më e rëndësishme, ta lehtësojnë mësimin e gjuhës shqipe për fëmijët, nipërit, e mbesat e tyre. Po ashtu, nëpërmjet programeve të larmishme ata fitojnë jo vetëm kënaqësi intelektuale, por edhe ruajnë e mbajnë gjallë traditat e tyre kombëtare.

 

Shikoni emisionet tuaja

të parapëlqyera ne KnaQu IPTV!

Me qindra emisione nga Kosova dhe Shqipëria

 

1200+ KANALE NGA E GJITHË BOTA

Shikoni kanale në gjuhë të ndryshme nga e gjithë bota.

Kanale GjermaneKanale Gjermane

Kanale TurkeKanale Ballkani

Kanale GrekeKanale Arabe

Më shumë se 250 kanale me filma

Së bashku me familjen, shoqërinë, të partnerin, shijoni përvojën dhe kënaqësinë që ju ofroni NimiTV me filmat me të ri me titra në gjuhën shqipe me cilësinë më të lartë.